O nás

Společnost ANJA školní jídelny s.r.o. Mladá Boleslav byla založena v roce 1995. První stravovací činnost byla provozována v jídelně Na Karmeli a 9.základní škole v Mladé Boleslavi. V roce 2007 byla námi převzata i školní jídelna Podzámecká 1, Kosmonosy.Od nového školního roku 2012 - 2013 zajišťuje stravování i pro děti z mateřské školky na 9.ZŠ.

Základem naší podnikatelské filosofie je v měřítku priorit spokojenost zákazníka, tedy strávníka. Veškerá jídla jsou připravena vždy z čerstvých potravin a důkladně před jejich podáním i kontrolována. Této filosofii je podřízen i design stravování. Nejen vzhled jídla na talíři, ale i prostor ve kterém je jídlo požíváno je velmi důležitým faktorem. Neopomenutelným prvkem je přísné dodržování technologických a hygienických norem. Díky vzrůstajícímu počtu strávníků a předpisům Evropské unie došlo v roce 2008 k celkové modernizaci kuchyňského provozu a i stravovacího úseku.
Současný stravovací řád je nastaven takovým způsobem, aby dokázal zajistit stravování jak pro žáky místních základních a středních škol, ale i externích strávníků z řad široké veřejnosti. Naše kompletním menu se skládá z hlavního jídla, polévky, zeleninového salátu, nebo ovoce. Samozřejmostí je nápoj - čaj, iontový nápoj, nebo mléko. Hlavní jídlo si můžete každý den vybrat ze dvou variant.